niedziela,
24 września 2017

Niedziela, XXV Tydzień zwykły Rok A, I Dwudziesta pią

Matka Boska Kapłańska w Dzienniczku św. S. Faustyny

Oto mało znany fragment – 1585 punkt - Dzienniczka św. Siostry Faustyny, dotyczący objawienia Matki Boskiej Kapłańskiej.

„Widzenie Matki Bożej. W jasności wielkiej ujrzałam Matkę Bożą w białej sukni, przepasaną złotym pasem, a drobne gwiazdki także złote były po całej szacie i rękawy na trójkąt wyłożone złotem. Płaszcz miała szafirowy, lekko zarzucony, na głowie miała lekko zarzucony przezroczysty welon, włosy rozpuszczone, ślicznie ułożone i korona ze złota, która miała w zakończeniach krzyżyki. Na lewym ręku trzymała Dziecię Jezus. Takiej Matki Bożej jeszcze nie widziałam. Wtem spojrzała na mnie łaskawie i rzekła: Jestem Matką Boską Kapłańską. Wtem Jezusa spuściła z ręki na ziemię, a prawą rękę podniosła w niebo i rzekła: Boże, błogosław Polsce, błogosław kapłanom. I znów rzekła do mnie: Powiedz to, coś widziała kapłanom.  Postanowiłam sobie, że przy pierwszej sposobności widzenia się z ojcem powiem, lecz ja sama nie mogę nic zrozumieć z tego widzenia.”

MODLITWA za KAPŁANÓW przez WSTAWIENNICTWO ŚW. JANA MARII VIANNEYA

W każdy czwartek po Mszy św.(g.18.00) modlimy się w intencji kapłanów, a w I-szy CZWARTEK m-ca o godz. 18-tej jest sprawowana Msza św. "O POWOŁANIA DO KAPŁAŃSTWA SAKRAMENTALNEGO i ZA KAPŁANÓW"

Proszę o włączenie do modlitwy prośbę o
bł.Boże