wtorek,

Wtorek, XI Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Romualda, opata

Akt miłości św. Proboszcza z Ars

Kocham Cię, o Boże mój. I moim jedynym pragnieniem jest kochać Cię aż do ostatniego tchnienia mego życia.

Kocham Cię, o Boże nieskończenie godny miłości, i wolałbym raczej umrzeć, kochając Cię, niż przeżyć jedną chwilę bez miłości do Ciebie.

Kocham Cię o Boże mój, i pragnę nieba jedynie dla szczęścia doskonałego kochania Ciebie.

Kocham Cię, o Boże mój, i lękam się piekła jedynie dlatego, że nie ma w nim słodkiej pociechy kochania Ciebie.

O Boże mój, jeśli mój język nie jest w stanie mówić w każdej chwili, iż Cię kocham, chcę, aby moje serce powtarzało Ci to za każdym moim tchnieniem.

Ach! Uczyń mi łaske ciepienia z miłości do Ciebie i kochania Cię w cierpieniu, i spraw, bym oddał ducha kochając Cię i czując, że Cię kocham.

Im bliżej jestem mego końca, tym bardziej Cię błagam, byś zwiększył i udoskonalił moją miłość.  I tak niech się stanie. Amen.

MODLITWA za KAPŁANÓW przez WSTAWIENNICTWO ŚW. JANA MARII VIANNEYA

W każdy czwartek po Mszy św.(g.18.00) modlimy się w intencji kapłanów, a w I-szy CZWARTEK m-ca o godz. 18-tej jest sprawowana Msza św. "O POWOŁANIA DO KAPŁAŃSTWA SAKRAMENTALNEGO i ZA KAPŁANÓW"

Proszę o włączenie do modlitwy prośbę o
bł.Boże